محل تبلیغات شما

نقاشی تزئینی یک دسته گسترده است که شامل بسیاری از تکنیک های نقاشی و رسانه هایی است که در انواع مختلفی اعمال می شود. نقاشی تزئینی معاصر شامل نقاشی كفش ، هنرهای عامیانه ، و تكمیل های فاضلاب است.

در ابتدا ، نقاشی تله به نقاشی تزئینی به طور خاص روی قلع اشاره می کرد. Tole یک کلمه فرانسوی است که به معنی لاستیک یا متریال لعابی است. ماده اصلی نقاشی كاشف رنگ روغن و عناصر معمول شامل میوه ، گل و برگ بود. هنر عامیانه سنتی با دهقانان سرچشمه گرفته و این سبک شامل استفاده از برس های دور برس طبیعی ، رنگ های اولیه و کارهای بسیار خوبی مانند سکته مغزی ، سکته مغزی و سکته مغزی است. سبک هنر عامیانه سنتی با توجه به فرهنگی که ارائه می دهد متفاوت است.

هنر تزئینی معاصر در بسیاری از سطوح از جمله پلاستیک ، چوب ، شیشه ، پارچه و تخته فیبر اعمال می شود. سایر سطوح ممکن کاشی ، چینی ، سرامیک و سفال است. غالباً رنگ آکریلیک واسطه ای است که برای نقاشی استفاده می شود زیرا سریعتر از روغن خشک می شود و به دلیل اینکه آب آن استوار است و بنابراین تمیز کردن آن آسان تر است.

نقاشان تزئینی برای ایجاد جلوه های ویژه از برس های مخصوص بسیاری به همراه مواد کشنده ، لعاب و ژل استفاده می کنند. نقاشی معاصر به اندازه هنرهای عامیانه سنتی مستلزم کار سکته مغزی نیست. موضوعات مشترک شامل گل ، حیوانات ، میوه ها ، پرندگان ، مردم و مناظر است. یادگیری نقاشی تزئینی نسبتاً آسان است ، و بنابراین بسیار محبوب است.

در قرن 18th ، هنرمندان برای تزئین سفال یا مبلمان به کارآموزان روش نقاشی یک زمانه را آموزش می دادند. در این روش برس ها با رنگ های مختلفی بارگذاری می شدند به طوری که از برجسته ، رنگ بدنه و سایه به طور همزمان استفاده می شود. این روش عمق عنصر را فراهم می کند اما سریعتر از اعمال هر لایه است. یک زمانه هنوز روشی محبوب برای نقاشی تزئینی است.

چندین روش نقاشی در دکوراسیون منزل رایج است. پایان Faux شبیه سازی سنگ ، چرم ، سنگ مرمر ، دانه چوب و سایر اتمامها است. تکنیک های مختلف اتمام فاکس شامل عتیقه زدن ، ترک خوردگی ، سیگار کشیدن ، اسفنج ، و حبوبات چوب است. Trompe l'oeil روشی است که ظاهر واقعیت را ایجاد می کند. استنسیل ، که در آن رنگ از طریق تصویر بریده شده اعمال می شود ، معمولاً برای تزئین دیوارها یا مبلمان استفاده می شود.

روش های دیگر نقاشی استفاده شده روی دیوارها یا مبلمان شامل پارچه ای ، پارچه ای و ترشی است. پارچه ایجاد می کند به عنوان پارچه خرد شده برای اعمال یا از بین بردن مقادیر کمی از رنگ مرطوب استفاده می شود. در قلاب زدن ، از یک برس سفت استفاده می شود تا رنگ را بر روی رنگ دیگری بکشید تا ظاهری مخلوط ایجاد شود. ترشی ، که به عنوان شستشو نیز شناخته می شود ، ظاهری سفید و شسته شده به چوب می بخشد.

https://www.wisegeek.com/what-is-decorative-painting.htm


pedarjepeto

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
روزنگار دانلود تحقیق خاطرات و زندگی نسیم دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. A هر چی بخوای هست azimsanat actionchat.parsinblog.ir فان سیتی , عکس بازیگران, عکس خنده دار, عکس عاشقانه, مدل لباس