محل تبلیغات شما

به معنای وسیع ترین مفهوم آن ، "دکوراسیون" به فرآیند جذاب تر کردن چیزها یا مواردی که برای جذاب تر کردن چیزی استفاده می شود اشاره دارد.
در صنعت ساخت و ساز ، دکوراسیون به "پوشیدن" یک اتاق یا فضای داخلی اشاره دارد. می توان از آن به عنوان "دکوراسیون داخلی" یا "دکوراسیون" یاد کرد و به زیبایی شناسی یک فضا و مبلمان آن ، اثاث کشی ، اتمام سطح ، روشنایی و غیره مربوط می شود. به طور کلی شکل فضا ، موقعیت دیوارها و غیره را شامل نمی شود.
هدف از تزئین این است که فضا را از نظر زیبایی شناختی و کاربردی برای سرنشینان مفیدتر جلوه دهد ، اما این ممکن است شامل در نظر گرفتن موضوعات گسترده تری از قبیل مد ، فرهنگ و غیره باشد.
در یک زمینه داخلی ، دکوراسیون چیزی است که ممکن است توسط صاحب خانه (DIY) یا با استخدام بازرگانان (مانند نقاش و دکوراتور) انجام شود. در پروژه های با ارزش بالاتر ، یک طراح داخلی حرفه ای (یا یک طراح دیگر ، مانند یک معمار) ممکن است وظیفه طراحی دکوراسیون را برعهده داشته باشد و بعضی اوقات نقش آنها فراتر از این گسترش می یابد تا شامل چیدمان و استفاده از فضا باشد. از نقاشی تزئینی نیز زیاد استفاده می شود.
برای اطلاعات بیشتر به طراح داخلی مراجعه کنید.
تغییر مجدد شامل تغییر ظاهر یا اثاثیه فضای داخلی ، به عنوان مثال ، مجدداً رنگ آمیزی یا استفاده از کاغذ دیواری جدید یا جایگزین و غیره است. این نوسازی های "آرایشی" ممکن است بخشی از یک پروژه گسترده تر باشد.
در پروژه های غیر داخلی ، دکوراسیون می تواند پیچیده و مختل باشد و ممکن است تعدادی از متخصصان را درگیر کند. همچنین ممکن است تحت تأثیر نام تجاری شرکتهای سرنشینان باشد.

https://www.designingbuildings.co.uk/wiki/Decoration


pedarjepeto

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
کتابخانه عمومی امام صادق (ع) دالاهو بزنگ | بازار کومباین سایت تفریحی و سرگرمی نیو مطلب الان بخر تحویل بگیر مجله دلتا کولرهای آبی