محل تبلیغات شما

تصمیماتی که همراه با بچه دار شدن و پرورش یک انسان کوچک حاصل می شود بی پایان است. اگرچه برخی از این تصمیمات می توانند بسیار دلهره آور باشند ، اما ما در اینجا برای شما تعریف می کنیم که حداقل یکی از آنها می تواند احساس راحتی و حتی سرگرم کننده کند. در اینجا راهنمای شما برای آنچه باید بدانید هنگام دکوراسیون اتاق کودک جدیدتان است ، راهنمایی می شود. مهمترین کاری که می توانید در ایجاد این فضا انجام دهید طراحی یک مهد کودک است که باعث می شود لبخند ، آرامش و لذت ببرید. پس از همه ، شما می خواهید زمان زیادی را در اتاق بگذرانید.


نحوه طراحی اتاق کودک در شش مرحله


گهواره

گهواره باید قطعه سرمایه گذاری شما در اتاق باشد. شما ممکن است فکر کنید این یک مورد موقتی است و ارزش آن را ندارد ، اما بسیاری از بچه ها سه یا چند سال دیگر در گهواره خود می خوابند. همچنین ، اگر قصد دارید فرزندان بیشتری داشته باشید ، یک گهواره محکم از طریق چندین کیدو دوام می آورد. از نقاشی تزئینی نیز می توانید در اتاق کودک استفاده کنید.

مطمئن باشید که گهواره مطابق با استانداردهای ایمنی ایالات متحده است. این مکان برای خرید پرنعمت و یا دوباره گشودن گهواره کودکی شما نیست. استانداردهای ایمنی طی یک دهه گذشته بسیار تکامل یافته است ، و از آنجا که این تنها مکانی است که کودک خود را تنها خواهید گذاشت ، ارزش آن را دارد که در یک گهواره کودک با کیفیت سرمایه گذاری کنید.

بعضی از گهواره ها به تختخواب های نو پا و حتی تختخواب های با اندازه کامل تبدیل می شوند. راه آهن کودک نو پا گزینه ای عالی برای کودکانی است که در سنین پایین شروع به بالا رفتن از گهواره ها می کنند ، اما برای یک تخت دوقلوی کاملاً آماده نیستند. گهواره ای که به یک تخت در اندازه کامل تبدیل شود ممکن است یک نکته جالب باشد اگر کودک شماره 2 همراه شود و به گهواره احتیاج داشته باشد.

از نظر استایل ، گهواره ای را انتخاب کنید که با سلیقه شخصی شما مطابقت داشته باشد. اگر می خواهید بچه های بیشتری داشته باشید ، آن را از نظر جنسیت خنثی نگه دارید.

بیشتر بخوانید: انواع دکوراسیون عروسی


روتختی


ملافه و تختخواب کودک به عنوان قسمت اصلی مهد کودک شما ترکیب خواهند شد. این مکان عالی برای تفریح ​​و کشیدن به سبک خود است. همچنین مکان مناسبی برای ترکیب یک موضوع یا ساخت یک پالت رنگی برای فضا است.

مطمئن شوید که در ورقهای بسیار مناسب لاشه ، حداقل 5-6 (حتی در صورت امکان) سرمایه گذاری می کنید. از اینکه چند روز طی می کنید ، شوکه خواهید شد. و ، مگر اینکه بخواهید به طور مداوم لباس های شسته شده انجام دهید ، به تعداد زیادی بشقاب یدکی نیز نیاز خواهید داشت.

دامن های پنبه می تواند به ظاهر کلی بیفزاید ، اما همیشه با طرح های مدرن تختخواب لازم نیست. اگر ظاهر سنتی تری را ترجیح می دهید ، قطعاً دامن را اضافه کنید.

به دنبال تختخوابهایی باشید که ملایم و لمس آن 100٪ پنبه باشد ، تا پوست حساس کودک را خوشحال نگه دارد.
طرز تهیه یک کودکستان در شش مرحله چگونه می توان کودکستان را در شش مرحله طراحی کرد

هیچ راهی وجود ندارد . با نوزادان پوشک کثیف می آیند. و ، واقعاً ، تنها راه برای لذت بردن از این تجربه تا آنجا که ممکن است این است که مطمئن باشید تمام موارد ضروری را در دسترس دارید ، جایی که جدول در حال تغییر شما مفید است.

اول و مهمترین چیز ، شما نیاز به جایی دارید تا کودک خود را تغییر دهید. شما در اینجا دو گزینه دارید ، یک میز تغییر در حال تغییر و یا یک پد تعویض که می تواند در بالای کمد اضافه شود. در هر صورت کار خواهد کرد ، واقعاً همه چیز در مورد فضا است.

اگر اتاق سفره در حال تغییر آزاد است ، حتماً در كسی سرمایه گذاری كنید كه زندگی فراتر از كودك داشته باشد. آیا می توان آن را مجدداً در انبار اسباب بازی قرار داد؟ قفسه کتاب؟ سبد خرید؟ (به طور جدی ، ما آن را در Pinterest انجام داده ایم.) اگر نمی توانید تصور کنید که در خانه شما زندگی می کند ، ارزش پول ندارد.

اگر به فضا محدود هستید ، گزینه تغییر فوق العاده گزینه فوق العاده است. آنها در صدر هر کمد ایمن هستند ، بنابراین مطمئن شوید که کمد دارید که در ارتفاع راحتی برای شما باشد. بهترین قسمت تغییر سطح بالا وقتی خارج از مرحله پوشک است ، می توانید آن را بردارید و با یک کمد کودک بزرگ خود باقی خواهید ماند.

در هر مسیری که طی کنید ، به چند مورد ضروری دیگر نیاز دارید.

از ظروف یا کمد های کمد برای ذخیره هر نوع وسایل مربوط به پوشک مانند پوشک ، دستمال مرطوب ، تغییر لباس ، پماد ، لوسیون و غیره استفاده کنید.

همچنین ، حتماً برخی از اسباب بازی های کودک را در همان نزدیکی نگه دارید و یا موبایل خود را آویزان کنید تا کودک هنگام مراقبت از مشاغل ، کاری برای بازی با آن داشته باشد.

روی مقدار زیادی از پوشش های اضافی در حال تغییر سرمایه گذاری کنید. درست مانند ورق های گهواره ، این موارد را با سرعت نگران کننده طی خواهید کرد ، بنابراین می خواهید تعداد زیادی نسخه پشتیبان تهیه کنید.

https://www.crateandbarrel.com/ideas-and-advice/how-to-design-nursery


pedarjepeto

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فروشگاه معرفی اجناس خرید اینترنتی ویدیو های پروموت اجناس فوق العاده فروش دوربین مداربسته مداربسته کوچک جاسوسی نوآوران پارس تجربه های یک گردشگر از ایران گردی طراحی سایت آشنایی با کسب و کارها و تبلیغات نتی بزرگترین مرجع موسیقی بلوچ