محل تبلیغات شما

دکوراسیون خانه های هندی

اگر در حال خارش هستید تا خانه خود را مجدداً تغییر دهید و چند نکته را در اینجا و آنجا ببندید تا ظاهری متفاوت به آن بخشید ، ما ایده هایی برای شما داریم! هند سرزمین رنگها و گرما است و دامنه صنایع دستی آن گسترده است. در اینجا چند روش نسبتاً آسان ، رنگارنگ و قومی وجود دارد تا به خانه خود احساس شیک و عجیب دهید و همچنین در طراحی اتاق کودک نیز استفاده کنید.

نقاشی های مادوبانی


به نام مکانی که از آن سرچشمه گرفته است ، هنر مادخوانی حدود 2500 سال قدمت دارد. این نقاشی ها با استفاده از انگشتان دست هنرمند انجام می شود ، به علاوه از موادی مانند شاخه ، کراکت و رنگهای طبیعی نیز استفاده می شود. نقاشی مادوبانی به عنوان هنر نقاشی دیواری ساخته شده در دیوارها و کفها شروع شد تا یک روز خاص را مشخص کند. یک نقاشی قاب با هنر مادوبانی در سالن اجتماعات یا اتاق نشیمن شما رنگ را به فضایی کم ارزش تزریق می کند.
نقاشی های مادوبانی در یک فروشگاه هنری به نمایش گذاشته می شود . نقاشی تزئینی در بیشتر دکوراسیون های هندی یافت می شود.

دکور

هنر Dhokra ، با نام "Dhokra Damar" از بنگال غربی ، تقریباً 4000 سال قدمت دارد و تکنیک ریختن موم از دست رفته را شامل می شود. نمایش یک سنت قبیله ای قدیمی مانند این ، موظف است یک لمس معتبر هندی را به خانه شما بیفزاید. از لامپ Dhokra ، قطعه آویز دیواری یا یک بشقاب تزئینی رومیزی استفاده کنید تا حس تزئینی به آن اضافه شود.
عمامه های راجستانی به عنوان سبدهای میز

مردان راجستان معمولاً عمامه رنگارنگ دارند و به راحتی در بازارها نیز عرضه می شوند. این کلاه های سنتی را می توان به نگه دارنده کلید در نزدیکی درب اصلی شما تبدیل کرد و یا کمی بزرگتر حتی می تواند گیاهان کوچک را نگه دارد. در هر صورت ، ظاهری اصیل و عجیب و غریب به خانه شما می بخشد.

هنر حنا روی دیوار

یک سنت معروف هندی که از مد اصلی عبور کرده است ، همه افراد mehendi (حنا) را به عنوان یک خال کوبی موقت تشخیص می دهند. این شکل هنری باستانی شامل طرح های پیزلی و کارهای گل است. یک روش درخشان برای ارائه یک خانه هندی به منزل شما این است که هنر نقاشی دیواری حنا در مرکز یک دیوار دشت قرار داشته باشید و به آن آسانسور فوری دهید. چه بیانیه ای خواهد داشت! هنر  حنا در انواع دکوراسیون عروسی در هند استفاده می شود.
نمونه ای از هنر گل و باریک و حنا با الهام از هنرهای گل روی دیوارهای یک کاشی کاری در راجستان

کلام

کلم یک سنت دیگر در خانه های هندی ، به ویژه در جنوب است. این یک شکل تزئینی جالب و باستانی تزئینی است که با آرد برنج یا گچ ایجاد شده است ، به این معنا که باعث شکوفایی خانه فرد می شود. معمولاً در ایوان تأسیسات ، ابتدا ستونهایی از نقاط ترسیم می شوند و سپس توسط حلقه های منحنی به آنها می پیوندند. برای لمس دکوراسیون داخلی منزل خود می توانید از یک طرح کالام در ساحل یا کف شناور استفاده کنید.
طرحی پیچیده کالام که در قسمت ایوان یک خانه ساخته شده است


Ajrak ، calico یا syahi-begar نام برخی از هنرهای چاپی است که معمولاً روی پارچه انجام می شود. هند دارای سابقه طولانی در رنگ آمیزی لباس در انواع رنگین کمان و پارچه های چاپ بلوکی است که می تواند به عنوان سفره ، دستمال یا هر چیز دیگری مورد استفاده قرار گیرد! پخش روی چاپ روی میز ناهار خوری شما نفیس به نظر می رسد.
یک کارگر پارچه ای را با بلوک های چاپی بلوک © pujadm / pixabay رنگ می کند
روکش تختخواب صنایع دستی

صنایع دستی هند گسترده و متنوع است. روتختی های پنبه ای زیبا ، رنگی ، دست دوخته شده و لکه دار ، روتختی ، رومیزی ، تشک و موارد دیگر وجود دارد. پارچه ای را روی تختخواب ، میز ناهار خوری ، مبل یا حتی استفاده از آن به عنوان فرش پرتاب کنید و با لمس کردن اصیل محلی هندی ، فضای شما را زنده می کند.


pedarjepeto

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ماین گیم | پیشرو در بازی ماین کرافت آموزش و سیگنال خرید وفروش در بورس لاو موزیک نامه عاشقانه بهداشت حرفه ای وایمنی محیط کار دکتر سلام تحلیل های روزانه بازار سهام و بورس اوراق بهادار تخفیفان دانلود آهنگ جدید